AKCENT Opoczno

Loading

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe AKCENT to prawie 25 lat doświadczenia w stolarce otworowej. Od założenia w 1999 roku jesteśmy cenionym producentem stolarki PCV oraz ALU w Opocznie i okolicach. Mamy sprawdzoną, doświadczoną i doskonale wykształconą kadrę pracowniczą oraz kierowniczą. Sprzedajemy i montujemy stolarkę okienną oraz drzwiową w domach i budynkach o innym przeznaczeniu.
Zrealizowaliśmy ponad 22 tysiące zleceń, w tym wiele nietypowych. Nie cofamy się przed żadnym wyzwaniem i dopasowujemy się do oczekiwań klienta. Obok standardowych okien i drzwi oferujemy nietypowe kształty oraz ich modyfikacje w razie potrzeby.
Wiele wykonanych przez nas zleceń dotyczyło dużych budynków i instytucji publicznych, m.in.:


Wielokrotnie realizowaliśmy zlecenia na podstawie wygranych przetargów publicznych, w których przedstawiliśmy najlepszą i najkorzystniejszą ofertę:

  • ośrodki służby zdrowia (Łódź, Stąporków, Radom, Kielce),
  • obiekty wojskowe oraz więzienne (Warszawa, Łódź, Mińsk Mazowiecki, Łask, Radom),
  • szkoły podstawowe (Łódź, Poddębice, Mińsk Mazowiecki),
  • ośrodki naukowe (Instytut Badawczy w Warszawie, Biblioteka Główna SGH w Warszawie).


W naszym salonie okien w Opocznie można obejrzeć przykładowe okna, modele systemów okiennych oraz próbki wyposażenia dodatkowego.
Nie wiesz, co wybrać? Gubisz się w mnogości możliwości i różnorodności rozwiązań? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i odwiedzin w naszym salonie! Doradzimy, pomożemy wybrać, zrealizujemy sprawnie zamówienie.